Alex Shum (shumaiev) wrote,
Alex Shum
shumaiev

Зима, которая нас изменила. Коктейли Грушевского.

Позавчера был год "Вогнехреща". Именно 19 января 2014 года Майдан перешел в активную фазу борьбы за права украинцев. Сегодня предлагаю Вашему вниманию следующий фильм из категории "Зима, которая нас изменила". Данный пост делаю для того, чтобы возможно прояснить, как и что действительно происходило.

Источник: Канал 1+1

"У фільмі Олександра Стеколенка "Коктейлі Грушевського" добре видно швидкий темп радикалізації суспільства.

Після побиття студентів, коли на їхній захист вийшло чимало киян, мало хто й уявити міг, що влада знову вдасться до насилля. Проте саме ігнорування людей на вулицях, спроби їх придушити хитрими та прямими способами і призвело до появи в центрі столиці коктейлів Молотова.

У фільмі використано виключно архівні матеріали операторів та режисерів творчого об'єдання "Вавилон13", які почали знімати протести з їх першого дня. За 23 хвилини фільму чітко простежується напруження атмосфери на вулицях столиці. І якщо на перших кадрах ми бачимо мирних людей у стрічках, що обурюються побиттям дітей, то на останніх кадрах, це вже люди, що готові йти на смерть заради кращого майбутнього.

"Коктейлі Грушевського" - це не дослідження, а нариси, які концентрують увагу на атмосфері тих днів, на емоціях і почуттях людей."


Посты по теме:
1. "Небесная сотня. Зима, що нас змінила"

Tags: Киев, Майдан, Украина
Subscribe
promo shumaiev январь 9, 2016 21:55 39
Buy for 30 tokens
Приветствую тебя, дорогой друг, на страничках моего журнала. Меня зовут Алексей и я стартапер, который любит путешествовать. В первую очередь этот журнал посвящен путешествиям, истории, туризму и странам мира. Это не путеводитель, а всего лишь возможность поделиться своими впечатлениями и опытом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments